[]

Internet Hızı

Şimdi ttnet'ten 20 Mbps hızında internet aldım. Az önce speed test yaptım. Download hızı 19,85 mbps, upload hızı 1,80 mbps. olarak verdi. Ben pek anlamdım şimdi bunu. Upload hızı da 19 civarı olması gerkmiyo mu? Ben bu işlerden anlamıyorum. Kadınım evet :(
 
testlerdeki rakkamlar dogru rahat ol..


  • jamswety  (20.06.13 15:06:12) 
Fiber internet aldım ama bu lavuklar modemi tv ünitesinin yanına koydular. (koymak zorundalarmış, yoksa tvbu seyredemezmişim) Eeee benim pc de de wireless yoktu. Ben de salondan çalışma odasındaki pc ye ethernet kabloyla bağlantı çektirdim elektirikçiye. İnternet hızında düşüş olur mu?


  • old possum  (20.06.13 15:14:33) 
havamı atıyorsun arkadaşım.. rahat ol oranlar tamam..


  • urnganic  (20.06.13 15:16:12) 
Daha önce anlamadığım konularda çok kazık yedim de :) Oto tamiri vb. Gene tufaya gelmeyeyim dedim.


  • old possum  (20.06.13 15:18:43) 
@old possum kablo çekmek yerine bilgisayarınıza bir wireless alıcı usb alsanız daha temiz olurdu sanki.
kablolarınız ezik vs değilse hız düşmez ayrıca.

  • ayin yazari  (20.06.13 15:24:53) 
@ayin yazari onu da düşündüm de duvarlar çok kalın iyi çekmez diye vazgeçtim. Kablo sıfırdı. Adam kutusunu yanımda açtı. Teşekkür.


  • old possum  (20.06.13 15:35:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.