çok özendim, bi tahmini loft maliyet çıkaralım

değerli müteahhitler, formenler, kalfalar ve hakedişçiler.

işin olurunu soruyorum, yapılsa nasıl olur diyorum, iş şu:
ekli fotoğraflarda burn notice dizisinin ana kahramanının dizideki mekanı var. tam yaşanacak ev anlayışıma uyuyor. bu tür bir fakirhanenin sıfırdan yapılması ne kadara mal olur? loft olmayacak, loft imitasyonu olacak. dolaplar, çekme kat, belki kolayı varsa bir miktar izolasyon, pencereler, sürgülü kapı, ve havalandırma fanı tabii.. devasa çelik profiller ve kiralık endüstriyel kalıplar ile kaç m3 beton gideceği falan. mühendislik yaklaşımlarınızı bekliyorum.

artık resmen unvanlı sanlı bir şantiyeciyim. demir hesabını çözdüğüm anda fiyatı kendim çıkarıyorum. ama yine de bi el atsaydınız eyiydi.

  • kargn  (15.07.13 16:22:55)