[]

futbol antrenörü

teknik direktör veya antrenör olmak için şartlar nedir? internetten biraz baktım ama bilgiler çok çelişkili. mesela kimisi en az 1 kere milli olmalısın diyor vs.
ben lisans öğrencisiyim, mezuniyetten sonra veya askerlikten sonra antrenörlük kurslarına kayıt yaptırmayı düşünüyorum. daha önce amatör veya profesyonel futbolculuğum olmadı. milli falanda değilim. aldığım lisans edğitimide mühendislik üzerine. ben antrenörlük için başvuru falan yapabilir miyim_? bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim, şimdiden teşekkürler. 
milli olma şartı yok da benim bildiğim antronorluk kursları oluyor, ordan sertifika alınıp teknik direktör olunabiliyor. bir de futbolcular hep öss ye girerler sporla alakalı bir bölüm yazarlar belki onunla bir alakası vardır.


  • gonul_isleri  (19.06.13 20:46:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.