[]

Sony Xperia P hakkında görüşleriniz...

Nasıl bi alet bu?
 
hoş telefondur fakat gözüme çarpan bir iki kusuru var. ilki en son 4.0 güncellemesi gelmiş 4.1 planlanıyormuş. 4.1den sonra da güncelleme almaz muhtemelen, o açıdan daha güncel bir telefona yönelebilirsiiz.
ikinicisi yanılmıyorsam yekpare bir telefon batarya çıkarılamıyor ve 1300mah batarya var. 3 4 ay sonra akşam eve gidene kadar batarya bitmesin diye dua edip can çekişebilirsiniz.

onun yerine hem performans hem batarya konusunda çok daha güncel bir modele bakabilirsiniz. bütçenizi bilmem ama xperia sp daha güzel bir seçim olur gibi.
  • ayin yazari  (19.06.13 01:32:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.