İngilizce Kelime Oyunu

Arkadaşlar Merhaba;

İngilizce kelime öğrenmeme yardımcı olacak bir program vs. biliyormusunuz?
Örneğin aşağıdaki link güzel. Bunun gibi bildikleriniz varmıdır?

www.bbc.co.uk

diğer bi link'te budur

www.tureng.com

site degil de film izlemek gercekten bayagi bir yardimci oluyor. obur turlu ezber olur. film izleyerek ogrenirsen cumle icinde kullanimini da gorursun. bu tur siteler anlik ogretiyor, bir hafta geciyor 500 kelime ogrendiysen 5 tanesini hatirliyorsun.

  • jeanne hebuterne  (02.03.09 15:31:31)
merhaba :) ben de ingilizce bir sürü kelime öğrendim internet sayesinde. hatta ingilizce diye bir dosyada o sitelerin ismini tutuyordum. maalesef bulamadım :( yeniden derlicem senin için

  • caylakkiz  (02.03.09 15:49:10)
www.wordtest.com

bu siteye bir gözat bakalım umarım sana yardımcı olur.
  • caylakkiz  (02.03.09 15:56:07)
bazı ingilizce kurslarında "ingilizce altyazılı" film izletiyorlar çok daha kalıcı oluyor ve eğlenceli

  • zombikanı  (02.03.09 15:58:44)
companion 1.0 diye bir programcık var, sorduğu kelimeleri yazdırıyor da. bunun en son versiyonu 4.0 ücretli ama daha kapsamlı. belki işini görür.

  • hadji  (02.03.09 16:41:17 ~ 16:41:40)
CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR. SAĞ OLUN VAR OLUN.

  • systemteres  (02.03.09 16:44:04)