rapidshare demi sorun var yoksa bende mi?

önceli rapid cok hızlıydı en az 40-50 yle indirirdi.ama son zamanlarda (1 haftadır belkı daha fazla) max 10 ile indiriyo.ya kendımden kuskulanmaya basladım.belkı baglantıdandır dedım ilk zamanlar ama hala aynı sey oluyo ve aktarım hızı 10 KB den yukarı cıkmıyo..
eger sorun bendeyse acep ne yapsam duzelir?
yada herkezdemı bu sekılde ?

not : adsl 1024/256 Kbps dir..

modemide yazayımda tam olsun : origo asr-8400

rapid'de bi sorun olabilir dun gece saat 1 gibi serverlarin hepsi servis disi olmustu.bu sıralar indirme hizinda da bir yavaslama gozlemle sabittir.ama yinede ram ını bos tutmaya calis etkiler zira ha bide soylemeden gecemicem mesela idm gibi es zamanli bicok download yapiyosan eskiye gore hizin yavaslar bunun sebebi hem ram hemde harddisk donus hizinın yeterli olmamasi olabilir tabi bu biraz tarih oldu diye fazla dikkate almamani oneririm.umarim yardimci olur.

  • armorofdeath  (29.04.07 23:32:38)
server seciminden kaynaklaniyor genelde.
download'a ba$ladigin ilk anlarda hiz cok du$ukse hemen iptal et, farkli bir server'a gec, dene.
level 3'ler genelde saglam.
  • sourlemonade  (29.04.07 23:51:39)
flashget le indiriyorsan yuzde doksandan sonra cosucaktir.bide cognet iyidir.

  • armorofdeath  (29.04.07 23:59:02)
yeni sisteme geçtiklerinden beri bende de aynı sorun var. eskiden en boş serverı seçip 100kb'la indirirken şimdi onu yapamadığımız için bazen 10larda kalıyor.

  • pispinti  (30.04.07 00:01:55)
cok tesekkur ederım..server deıstırdım ve sımdılık gayet guzel oldu..sagolun..umarım yıne aynı sorunu yasamam..
var olan server : Level(3) #3 iken Level(3) #2 yaptım costu resmen.150 yı gordum yanı o derece :)

  • isott  (30.04.07 02:03:53)