Serbest ilişki / open relationship ne demek?

Millette görüyorum face profillerinde ilişki durumlarında serbest bir ilişkisi var yazıyor.serbest ilişki ne demek?

'ilişkim var ama bu ilişki senin bana yazmana engel teşkil etmiyor' demek.

  • episantr1  (17.06.13 17:26:39)
yani biriyle takılıyorken başkasıyla da sevişmeye açık.
arada bir görüşüyoruz, ama başkalarıyla da takılıyoruz.
hayatımda biri var, ama biri daha olsa da olur.
gibi.
  • blatta hiberna  (17.06.13 17:26:41)
Kısacası "Herkesle takılabilirim, rahat ol" demek.

  • burka  (17.06.13 17:29:59)
usttekileri geç anlamı ilişkim yok ama size varmış gibi gosteriyorum ilişkisi yok birazcık ezik aslında keşke biri olsa demek

  • evil genius  (17.06.13 17:46:24)
herkese verebilirim-alabilirim demek kabaca.

  • jamswety  (17.06.13 17:48:03)
@robokot ben gerçek anlamını değil kullanılma amacını yazdım oraya şahsen arkadaşımın apaçi hayatında ilişkisi olmamış sınıf arkadaşları topluca boyle yapmıştı o yuzden konusmustuk ordan aklıma geldi. biliyoruz ne anlama geldigini ne için gerçekte kullanıldıgını ama genel olarak tam dediğim gibi.

  • evil genius  (17.06.13 18:15:50)
özetle: senle ilişkideyim diye sana bağlanacağımı sanma, sen de bana bağlanmak zorunda değilsin. kimle istersem yatarım sen de yat bana koymaz.

1 ay sonra bu çiftler saç saça baş başa girişiyorlar.

daha bir özetle: yalan dolan tripler.
  • kirazıseviyorum  (17.06.13 21:34:08)
67 yasindaki babamin profilde oyle yaziyor. annemle kosnumuyorlar 3-4 yildir ama resmi olarak bosanmis degiller. sanirim en komik cevap bu oldu :)

  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (17.06.13 22:50:58)