berbat kondüsyon

100 kiloyum, 1.80 boyundayım. en az 10 kilo vermem ve bunu yaz sonuna kadar yapmak istiyorum.

kol kaslarım cok zayıf olacakki 3 şınav çektim bittim, 15 mekik çektim bittim sonra 10 tane daha anca cekebildim.

sizce ne yapmalıyım da zayıflamalıyım?

az yemeye başladım, o konuda irade göstereceğim ama şu spor berbat gidiyor

-sevişme önerisinin faydalı olmadığını biliyorum.
-kardiyo + kas programı? kas programı diyorsun da ben bitiğim diyorum abi zaten.

30-40dakka kardio..yani kosu bandi
arti kas programi

  • badamli  (17.06.13 12:44:40)
en fazla 3 gün acı,bi hafta hamlık ağrısı çekiyosun başla bi tarafından.o yoldan geçilicek başka yolu yok.

ben zora gelemem dersen "sen bir enkazsın" falan bi göz gezdir.pek kilo verme odaklı değil ama vücudu açmak adına yavaş hafif ve iyi bi program sayılabilir.

www.bodytr.com
  • aşksız prens  (17.06.13 13:12:37)
yaz sonuna kadar 100 şınavı geçersin, istesen.

önce kondisyon yapmaya bak. her güm belli km koş ve saat tut.

kas programı da ilaveten olabilir.
  • ayn-i cemin bülbülü  (17.06.13 13:18:47)
Akşam yemeği yemeyin, gün içinde son öğününüz öğle yemeği olsun. Yatana kadar şekersiz çay/kahve içebilirsiniz. Bu şekilde 8 kilo verdim, hala da vermeye devam ediyorum.

  • marcelle  (17.06.13 13:38:15)
en cok kondisyonu geliştiren hareketler kürek ve yüzmedir.
Küreği tavsiye ederim hem vucutta en cok kas bu sayede calısır.

  • melsh  (17.06.13 13:45:37)