Nasıl başlamalı bu işe ?

Bugun çok tuhaf duygular yaşadım ama sanırım birine aşık oldum. Kendisi bir avm de çalışıyor.
Ama sorun büyük henüz hiç bişey bilmiyorum hakkında.
Ben onunla tanışmanın bir yolunu arıyorum şu anda.
Nasıl yapabilirim sizce bunu?

Not: Bu tarz konularla ilgili tecrübe ve deneyimlerinizi gerek burdan gerek se mesaj olarak gönderebilirseniz sevinirim.

Avm'ye sık sık git, ilgini belli et, onun görüşlerini sor..
Sohbet aç, nerelisin ne yaparsın vs.
Sık sık git ama.
Sonra da kahve içmeye davet et.
  • ayn-i cemin bülbülü  (16.06.13 23:34:25 ~ 23:34:52)
gaza gelme hemen. avmye gitmezsen kızı görmezsen kolay unutursun. ama dersen ben bu yola baş koydum sıkıntı yok halledersin. tip varsa banko

  • Caaannn  (16.06.13 23:41:19)
@ayn-i cemin bülbülü bu kahve içmeye davet süresi tahmini ne kadar sürer?

  • top_secret  (16.06.13 23:43:00)
tip ve agiz varsa en gec bi hafta yoksa isin zor.

  • herman hesse  (16.06.13 23:45:40)
ya şimdi tipik türk kızı olarak; biri sık sık gelip gitse, niyetini belli etse, sonra kahveye falan davet etse hakikaten sümüğümü atmam ona. hele ki tipi 'üff bu ne' boyutunda değilse ı-ıh imkansız...

tavsiyem çalıştığı kısım, bölüm her neyse onunla ilgili çok sıradan bi muhabbet açıp ya da bir soru sorup onun cevabını aldıktan sonra "benimle bi kahve içer misin?" demen. hem olumsuz düşünebileceği zamanı vermemiş olur hem de artı puan almış olursun.
  • kenar  (16.06.13 23:51:17)