CTRL F5

CTRL F5'den sonra "ARA" butonunu gorunuz.

Herhangi bir sorun bulunuyor mu? gogil

bir ara ekşi duyuru logosunun üstündeydi ama şu an her şey normal.
aradığını bulmakta zorlanan milyonlar adına teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.
compumaster çalışıyor..
  • surtunme kuvveti  (02.03.09 05:41:11)
query motorunu cok test etmemisim, ciddi performans sikintilari var. su anda cevaplarda aramayi kapatacagim, yakinda acarim.

  • compumaster  (02.03.09 09:06:56)
ellere sağlık! :)

  • kobuzchu kiz  (02.03.09 09:47:37)
sorun yok. süper olmuş. duyuru'nun buna ihtiyacı vardı. kusursuz bir yer şu an benim gözümde.

  • dambil  (02.03.09 10:05:54)
ara butonu cevapla butonunun yanına gelse daha şık olmaz mıydı? diğer butonlardan uzak kalmış, milletin dikkatinden kaçabilir.

  • deckard  (02.03.09 10:16:28)
bir sorun sayılabilir:

mesela iki kişi var diyelim, "andy kaufman 2" nickiyle bir internet kullanıcısı, bir de ekşisözlük kullanıcısı. (ikisi de benim gerçi) ama ikisinin farklı olduğu durumlarda (ki bu gayet mümkün, kötü niyetli biri ya da diğerinden habersiz bir kullanıcı bunu yapabilir) ayrı ayrı yazarları aratabilmek gerekiyor bence.

şey yapılabilir: internet kullanıcı - sözlük kullanıcısı seçenekleri "tik" halinde bulunur. biz de tikleriz, ya da tik'i kaldırırız filan.

ya da duyuru'da sözlüğe ait nicklerin internet kullanıcılarının alması önlenebilir ama tam tersi için bir çözüm yok maalesef (internet kullanıcısı duyuru nickinin önceden alınmış olup başka birinin sözlükte aynı nicki seçmesi durumu).
  • andy kaufman 2  (02.03.09 11:26:12)
bir tane daha:

bir kullanıcıyı nickiyle aratınca eğer o kullanıcının açtığı duyuruya hiç cevap gelmemişse o duyuru arama sonuçlarında gözükmüyor.

edit: örnek. "osculus" nickli kullanıcı. 3 tane duyurusu var. bir tanesine cevap gelmemiş hiç. aratınca o cevap verilmemiş olan gözükmüyor, ama cevap verilmiş diğer iki tanesi gözüküyor. nickine tıklatınca olması gerektiği gibi 3 duyuru da gözüküyor.
  • andy kaufman 2  (02.03.09 11:35:12 ~ 11:37:37)
@compumaster: cevaplarda arama kapalı olmasına rağmen cevapladığım başlıklar da listeleniyor.

  • andy kaufman 2  (02.03.09 11:39:19)
3 girişimden 1inde kesin ekşiduyuru logosunun üstünde çıkıyor arama ekranı

  • blackidom  (02.03.09 13:25:19)
@blackidom, ctrl+f5 yaptınız mı? düzelmesi lazım o zaman.

  • deckard  (02.03.09 13:46:01)
şuan swiftfox kullanmaktayım. cillop gibi. elinize sağlık.

  • la mer  (02.03.09 14:34:09)
Islevi mukemmel ama buton daha buyuk ve daha goze batacak sekilde olsa daha guzel olur bence.

edit: ya da ARA kelimesinin rengi duyuru'daki fosforlu yesil yapilabilir, bunlari soylememin amaci artik kimsenin gozunden kacmasin da ayni soruyu sormasinlar:)
  • ermanen  (02.03.09 15:34:58 ~ 15:38:50)
super olmus.

  • entrapmen  (02.03.09 16:23:49)
çalışıyor.
söylemeseniz farketmezdim.
cevaplanın yanına alınabilir. görünmüyor.
  • can see  (02.03.09 16:53:12)
chrome da halihazırda sıçmaktadır. logonun üstünde cıkıyor, deli ediyor bünyeyi. ctrl f5 dinlemiyor

  • blackidom  (02.03.09 18:16:37)
söylenmiş ama bence de "ara" renginde bi değişikliğe gidilse fena olmaz gibi. arka fon füme, "ara" siyah renkte ya şu an vatandaşın gözünden kaçabilir bu haliyle.

  • crayze horse  (02.03.09 19:30:00)
img394.imageshack.us şeklinde arz-ı endam etmektedir.

  • blackidom  (02.03.09 19:46:33)
EkşiDuyuru'ya bugün ilk girdiğimde arama gözümü deşecekti neydeyse ama sonra bir gitti, gidiş o gidiş... ne ctrl f5 ne de ctrl r işe yaramıyor. firefox kullanıyorum. niye ki acep?

  • daysleeper  (02.03.09 23:45:04)
CTRL F5 calismiyorsa, browser cache'inizi bosaltiniz, tepede gozukmesi tamamen sizin hala eski css'i almanizdan kaynaklaniyor. Ara butonunun rengi yeri vs degismeyecektir. Site tamamen skinable - css dosyalarini ve imajlari degistirip bana gonderirseniz kontrol merkezini yapinca sizin skininizi koyarim.

cevaplarda aranin secilememsinin nedeni secseniz bile arama olmayacagi. bazi senaryolar icin gecerli bu ve ben sorunu cozene kadar ki bu yakin gelecekte olmayacak bu duruma alismak zorundayiz biraz.

Herhangi bir aramada en fazla 2 sayfa gelmektedir. Hic sonuc donmezse de 2 sayfa varmis gibi linkler gelir, bu bug degil. server'a yuk bindirmemek icin yapilmis bir tercih.
  • compumaster  (03.03.09 00:25:00)