burası nere ola acep?

şans eseri denk geldim, karayipler falan diye düşünürken bi baktım Beşiktaş Turkey yazıyor, bilen var mıdır?
www.brodyaga.ru

ne beşiktaş'ı? fıstık gibi yer. böyle burnumuzun dibinde güzel yerler var da bilmiyor muyuz yoksa? bilen varsa ben de sevineceğim.

  • hicazkar  (01.03.09 21:56:27)
besiktasta boyle bir yer olduysa da muhtemelen baska bir yuzyildadir ya da baska bir besiktastir o.

sanki bu rus sitesinin reklam amacli oyunuymus gibi geldi bana : )
  • la traviata  (01.03.09 21:57:27 ~ 21:58:17)
değil tabii ki de, sitedeki diğer fotoğraflar normal;

www.brodyaga.com

bi bunda mı çakallık peşinde koşmuşlar çözemedim.
  • deckard  (01.03.09 22:06:44)
resim belki de lost adası beşiktaş civarına demirlediğinde çekilmiştir. baksanıza, bizim ada değil mi?

  • hicazkar  (01.03.09 22:23:19)
ayrica buranin neresi cennet? o vatozlar igneleriyle adamin gogsunu deserler kamil deserler.

  • nochristrequiress  (01.03.09 22:52:58)
Amasra burasi.
www.wallpaperlink.com

  • ermanen  (01.03.09 23:15:38 ~ 23:16:31)
beşiktaş merkezli bir emlakçının başının altından çıkmıştır kesin :)
bilmeyen yer belki demiştir herhalde

  • mermaid  (01.03.09 23:28:41)
türkiye değil, o kesin.. dağların şeklinden belli.

  • jirki  (02.03.09 00:33:08)
resimdeki vatozların yaşam alanı "Güneybatı Atlantik'te, New Jersey'den Florida'ya, ayrıca Meksika Körfezi'nde, Bhamalar'da ve Karayip Denizi'nde yaşar."görüntüye bakılırsa ya bahamalar yada karayipler ama googleda bulunan sonuçlara göre bahamalar burası.(evet araştırdım)

  • buffy de vampir sayilir  (02.03.09 00:50:35)
abbasağa parkının orda burası.güzel yerdir sakin.

  • szqnn  (02.03.09 02:59:22)
Karadeniz'de vatoz hayvani yasiyor ama Amasra'ya gidip ozellikle gormedim. Ayrica ben verdigim link'e gore soyledim, emin degilim yani, gitmedim oraya.

  • ermanen  (02.03.09 04:37:47)
motor iskelesinin ora...

  • kurukafa  (02.03.09 05:55:41)
bilenler için söylüyorum inönü stadının deniz tarafındaki kalesinin önü orası. boşuna demiyorlar dünyanın en güzel manzaralı stadı diye.

  • trocero  (02.03.09 08:11:09)
Başka bir Ülkede daha beşiktaş diye bir semt var herhalde :)

  • olmayacakdualarinamindeyicisi  (02.03.09 11:57:46)
burası beşiktaş olsa bizim türk balıkçılar vatozları zıpkınla vurur, sonra kuyruğunu kesip kalkan diye satar. ha teknede öyle takılan ablaya bir şey yapmazlar, buna eminim.

  • galahad  (02.03.09 12:19:45)