[]

anket ekşisözlük başlığı

yüksek lisans tezi için yaptığım anketi ekşi sözlükte hangi başlık altında paylaşmalı?
 
ekşi sözlük'te bildiğim kadarıyla ona uygun bir başlık yok, buradan link verip mod'lardan bir süre yukarıda tutmalarını rica edebilirsiniz.

illa sözlüğe yazmak istiyorsanız, yüksek lisans yaptığınız konu ile ilgili bir başlık açıp altına şöyle de bir anket var diye yazarlar yardımcı olsa sevinirim derseniz kimse bir şey demez.

akademik kariyer yolunda her şey mübah.

edit: alttaki duyuruyu görmemişim.
  • ocanal  (15.06.13 16:47:42 ~ 16:58:14) 
(bkz: ekşi anket)

sub-etha'da yer almaktadır kendisi.
  • sizofren hayaller  (15.06.13 17:08:54 ~ 17:09:01) 
Eksi ankette ona uygun bi sey yok. Eksi anket senin isini gormez.

Buraya koy. Basligina yardimci olur musunuz tez anketim de. Mod lardan da 2-3 gun ustte tutar misiniz de hallolur isin.
  • kegums  (15.06.13 17:32:59) 
anketinizde bir adet anlatım bozukluğu, birkaç adet de harf hatası mevcut. benim gibi kılların beyinlerini tırmalayıp anketi yarıda bırakmalarına sebep olabilir. düzeltiniz rica ederim :)
filmlerine değil, filmlerini mesela aklımda kalanlardan biri.(kapadım şimdi anketi)
bir de lale kartınız var mı? a) evet b) hayırdan sonra, hangi renk? sorusu tuhaf olmuş. yoksa neyi seçeceğiz? :)

bonus olarak: lalekart ne allah aşkına? Türkiye'yi/dünyayı İstanbul'dan ibaret sanmanın dayanılmaz hafifliğine üyelik kartı sanırım. :) ya da "cehalet erdemdir" şarkılı oyununa :P

şaka bir yana: kolay gelsin.
  • neyleyim  (15.06.13 17:51:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.