Telefon Önerisi

Teknoloji konusunda oldukça başarısız olan babam için telefon arıyorum. Kullanımı çok zor olmamalı, arabada orda burda falan kullandıgı için de tek eliyle rahat kullanabilmeli, iş ortamında falan da masaya koydugunda bi duruşu olması lazım iyi kötü, apple ürünü de istemiyo. Fiyat olarak çok bi sınır yok, 1000 tl civarı olabilir ama biraz daha yukarıda da olsa sıkıntı değil

nexus 4

  • cldplay  (15.06.13 13:14:20)
kullanımı en rahat apple ama, babam da 4s var inanılmaz memnun.

  • bir ileti paylastim  (15.06.13 13:14:25)
kullanım olarak apple rahat bence de ama madem masada bi ağırlığı olsun istiyosun, samsung alma, plastik gibi duruyo ya, çok itici bence. htc'ye bak, tasarımları daha güzel bence, kullanım konusunda da samsungla çok bi fark yaratmaz heralde, ikisi de android işletim sistemi olduğu için.

  • jpsartre  (15.06.13 13:17:32)
appleda masada karizmatik durur

  • taha1907  (15.06.13 13:20:54)
htc ve apple'dan başka masada güzel duran cihaz yok. diğerleri oyuncak gibi duruyor.

  • utkucbkc  (15.06.13 13:57:07)
nexus 4.

  • lorenzen  (15.06.13 14:55:51)