Güçlü bir adamın neyi vardır?

Kadınlara, erkeklere herkese sorum.
Güçlü adam imgesi sizde ne uyandırıyor? Bu adamların ellerinde nelervardır, neler yoktur? Nasıl yaşarlar? Zihninizde ne uyanıyor bunu öğrenmek istedim.

tikler en son.
güzel cevaplarınızı bekliyorum

Takım elbiseli, bok gibi parası olan, evinin çatısına helikopterle inip bahçesinde havuz keyfi yapan adamlar.

  • eksi was here  (14.06.13 12:13:02)
her şeyi vardır ama mutlu değildir : /

  • aşksız prens  (14.06.13 12:14:40 ~ 12:14:48)
Elinde hiçbişi olmasa bile kendine güveni ve burası çok önemli zekası vardır.

  • ev hapsi  (14.06.13 12:14:54)
cesur ve özgüven

  • dessy  (14.06.13 12:16:36)
Güçlü bir adamdan kastın her insana istediğini bir şekilde yaptıran, her istediği olan ise muhtemelen parası, mal varlığı, çevresinde işini gördürecek adamları vardır.

Bana göre ise güçlü bir adam kendine fazlasıyla yetebilen, herhangi bir şeye ihtiyacı olmayan, ayakları yere sağlam basan, kiminle ne ve nasıl konuşacağını bilen, çevresindeki insanlara güven verebilen kişidir. Sağlam arkadaşları, dostları vardır, kendi sınırlarını bilir, ona göre davranır. Ders çıkarmasını bilir, aciz hissetmez, kararlıdır.
  • burka  (14.06.13 12:18:20)
güçlü adamın elinde kaliteli kişilik, karizma ve bağlantılar kesin vardır. para, ve popülarite gibi bazı kavramlarda hayatlarında dönem dönem olup olmayabilir

  • ssyumusakg  (14.06.13 12:18:30)
kadınların para dışında söylediklerine inanmamanızı tavsiye ederim, onlar sembolik.
mutlu etme özelliği, bir insanı mutlu edebiliyorsa, adam güçlüdür.

  • devorgilla the gunslinger  (14.06.13 12:20:25)
İnsan ya da insanların ipleri.

  • adoramer3ku  (14.06.13 12:20:28)
güçlü bi kadına sahip/ait olabilen erkek güçlüdür. ilişkilerde asimetriye hayır!.

  • kargn  (14.06.13 12:21:28)
zekası, özgüveni, konuşma yeteneği olmalı. sadece dişi gözüyle bakarsam eğer, tek başına bunlar da tam olarak güçlü göstermez açıkçası bana. fiziği de + yaratır gözümde. doğal seçilim kafası sonuçta. bilinçaltında kadınlar kendilerin koruyabilecek, fiziksel gücü de yerinde olana bakarlar, erkekler doğurgan olmasına

  • katredin  (14.06.13 12:22:23 ~ 12:23:18)
zeka ve insanları etkileyebilme yeteneği vardır.

  • zgrydn  (14.06.13 13:10:36)
güçlü bir adamın hiçbir şeyi yoktur. bir şeyleri olan adam özgür değildir dolayısıyla da güçsüzdür. bkz. www.kitapyurdu.com

  • tetebangura  (14.06.13 13:10:38)
Sağlam bir karakteri vardır ve zekidir.

  • pandispanya  (14.06.13 13:16:47)
kariyerinde liyakat sahibidir, lafına kıymet veriliyordur.

  • tiny penny  (14.06.13 13:16:50)
Özgüven özgüven özgüven. Ama elindeki göre tutarlı olmak lazım. Yoksa cahil cesareti olur

  • 102030  (14.06.13 14:00:58)
Özgüven özgüven özgüven. Ama elindeki göre tutarlı olmak lazım. Yoksa cahil cesareti olur

  • 102030  (14.06.13 14:01:02)
güçlü erkek dendiğinde ilgili, iş bitirici, soğukkanlı, güven veren, sahip çıkan biri canlanıyor gözümde.
ve de sağlam olmalı.
yani bir öyle bir böyle değil, neyse o olacak.
istekleri sürekli değişmeyecek.
cesareti olacak, zoru gördüğünde kaçmayacak.
  • blatta hiberna  (14.06.13 15:13:46)
güçlü adamın en çok yalnızlığı vardır.

  • dengesiz bir insan  (14.06.13 15:33:31)