Dincilerin Doğum Günü Nasıl Kutlanır?

Yaa facede sevdiğim bir abimin doğum günüymüş bugünde...

kendisi 5 vakit namaz kılan, bazen duvarında islami şeyler paylaşan bir tip..

bunun doğum günü nasıl kutlanır acaba, içinde allahlı,muhammedli kutlama mesaj bilen var mı? mutlu olacaktır eminim ^_^

Dinci derken? Ayrı bir tür gibi görmen çok yersiz olmuş. Normal insanlar gibi doğum günün kutlu olsun demen yeterli olur bence.

  • efsane  (10.06.13 16:35:13)
dogum gunun kutlu olsun, allaaam uzun omurler versin, peygamberim seni zaptetsin dinimiz amin. ins.

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (10.06.13 16:45:26)
gemi iyice azıya aldınız.

şu ortamda 1 haftadır görmediğim din hakaretleri görmeye başladım.

adam dinciyse ve sen bu tarz insanlardan hoşlanmıyorsan,ikiyüzlü olup doğumgününü kutlamana gerek yok

(herkes gibi ben de yazım hatası yapabilirim,kötü niyetli bir şekilde benim üzerimden saçma bir tümevarım yapmaya çalışan arkadaş;soytarılık yapmak yerine beni uyarsaydı,şuan yaptığım gibi önceden de hatamı düzeltir özür dilerim)
  • savfkn  (10.06.13 17:00:00 ~ 21:02:18)
Yahu ne yaptınız, adam en spesifik hale nasıl getiririm diye dinci demiş belli ki. Kıl kapsa "sevdiğim bir abim" deyip hoşuna gidecek şekilde kutlamaya niye kalksın? Adama o lakabın yanlış olduğunu söyleseniz anlarım da iki yüzlü demek nedir? Okumadın mı yoksa duyuruyu?

  • adoramer3ku  (10.06.13 17:06:23)
happy birthday din kardeşim, cümlemizin. ayrıca gerçek müslümanlıkla "dinci"liği hala ayırt edemeyen arkadaşlar rahatsız olmuşlar yine biraz hassas olalım bnm dedem de dnciydi sler msn tfn :sS

  • feykalade  (10.06.13 17:09:40)
dinci türü insan türüne çok benzer "nice yıllara" "mutlu yıllar" gibi söylemler onlar için yeterli olup bunları kolayca anlayabiliyor ve tepki verebiliyorlar.

dinci ne la ? insan gibi mutlu yıllar demen yeterli.
  • internet explorer  (10.06.13 17:09:40)
عيد ميلاد سعيد

  • ermanen  (10.06.13 17:13:43 ~ 17:14:33)