[]

istanbul kaykay

istanbulda kaykaya binmeyi kimden nerden öğrenebilirim?

hiç tecrübem yok


 
Beşiktaşta sahildeki ufak meyfanda cilgin gencler vsr hep paten olsun kaykay olsun onlardan bi seyler kapsbilirsin rica edersen


  • cokponcik  (10.06.13 14:32:31) 
fenerbahce sahile skatepark yapiliyor, orasi da dolar yakinda. caddebostan sahilden bostanciya giderken ortadaki acik beton alanda da var kaykay yapan gencler.


  • groovettyn  (10.06.13 15:20:58) 
Kendi basina ogrenmek daha mantikli bence fakat caddebostan sahilde ki alana gitsen kimden rica etsen birseyler gosterir.


  • camiroquay  (10.06.13 15:59:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.