Volkan Konak- Gezi parkı

Romalı lar ofisimde sakin sakin projemı çiziyordum fonda da DOĞA İÇİN ÇAL-1
dinliyordum,sonra aklıma birden VOLKAN KONAK geldi
Ne oldu bu abimize ya varmı gören bu abimizi gösterilerde kendısı sevdıgımız ATATURKÇÜ bir abimiz olduğu için yokluğu hem acayıbıme gıttı hemde merak ettim doğrusu

oralardaydı

  • r_u_h  (10.06.13 14:23:03)
volkan konak gezi'ye geldi. hatta ilk günler kadıköy'den yürüyerek gelmeye çalışan kalabalıktaydı.

  • nodrap  (10.06.13 14:23:17)
hıc röportajını falan göremeyınce gözlerım aradı doğrusunu onu

  • jackies  (10.06.13 14:28:03)
3.günüydü galiba direnişin marmara otelinin altındaki kafede otururken görmüştüm kuzeyin oğlu estebanı

  • prolethernet  (10.06.13 14:35:39)
O kadar kalabalıktan dikkat etmediğimiz,görmediğimiz cok insan var;özellikle de Taksim'e gidemiyorsanız ve internetten takip ediyorsanız denk gelmeyince 'niye gitmemiş ki?' Diye düşünüyorsunuz.Ben de Müjdat Gezen'le Tarık Akan'i görememiştim,aynı tepkiyi vermiştim.Meger gitmişler.Volkan Konak'ı bir iki kere fotograflardan gordum ama.

  • fraise  (10.06.13 15:26:16)
haklısın bız şimdi izmir de diren diğimiz için taksımde olanları arkadaşlardan yada net ten falan takıp edıyoruz ya bır ton ınsanı goremıyoruz,yok mujdat gezenı tarık akanı falan resımlerını gormusutum

  • jackies  (10.06.13 15:47:45)