istanbul avrupa yakasinda kalacak ev ariyorum (erkek)

durumum su ki; haziran sonu temmuz basi gibi istanbul/caglayanda ise baslayacagim.

olay su ki; bana kalacak bir yuva lazim. ogrenci evi olur, calisan olur, 2nci 3ncu 4ncu olur. salonda cekyatta falan bile kalabilirim problem olmaz.

sorun su ki; ilk ve onden alacagim maasimi ayin 15 inde alacagim. yani temmuzun 15 ine kadar kira ya da fatura odemesi yapamayacagim.

maas durumumdan ne is yapacagimi az bucuk kestirmissinizdir. ayin on besine kadar parasal sikintilarim var ama sonraki donemlerde maddi manevi bir sikinti yasamam, yasatmam.

kisisel bilgiler: er kisiyim. 27 yillik hayatimda sigara icmedim. alkolum de yok. icene de karismam. guzel fikralar da biliyorum. Daha ne olsun.

iletisim, iletismek: 531 331 40 80

ki ekini bu kadar fazla kullanınca kültürlü olduğunu düşünmüyoruz. Havalı hiç değil, bilgin olsun.

  • Nocturne  (10.06.13 02:40:03)
  • okiler  (10.06.13 11:38:52)
kamu gorevlileri maasini onden alir. ve tabii ayin on besinde.

  • okiler  (10.06.13 13:24:25)