Tanıtım filmi için müzik önerisine ihtiyacım var !!

Üniversite tanıtım filminde kullanılmak üzere (telif problemi yok) müzik önerilerine ihtiyacım var. Eğlenceli, melodik, ritmik ya da epik tarzda olabilir. Yükselmeler, iniş çıkışlar önemli. Epik örneği aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz.

www.youtube.com

Ek olarak, bu şarkının tam versiyonuna ulaşamıyorum. Şarkıyı bilen varsa tam ismini öğrenebilirsem çok makbule geçer.

Elinize sağlık.

globus - preliator www.youtube.com
e.s posthumus - arise www.youtube.com
e.s posthumus - unstoppable www.youtube.com
vs vs

youtube a trailerhead, immediate music, epic music vs yazarak yuzlerce ornege ulasilabilir..
  • bigman  (08.06.13 20:22:26)
@bigman yüzlerce örnek dinledim ama dinleyemediğim yüzlercesi var. O yüzden tavsiyeler önemli.

  • montherlant  (08.06.13 20:26:49)
epik değil hatta alakasız olacak ama eğlenceli olarak the fratellis-chelsea dagger,
bi de titanium-500 miles mashup www.youtube.com hoş olur gibi geldi ama tabi nasıl bir tanıtım olacak bilemedim

  • feykalade  (08.06.13 21:26:27)