Göz Altı Morluklari

Fazla uyumaktan (günde ortalama 10 saat ki bazen 11 12ye de çıkabiliyor),geç uyumaktan,bazen tüm gece uyuyamamaktan göz altı morluklari oluşur mu?Bununla birlikte az su içmenin morluklarla bir ilgisi var mı?

Hadi bunları düzene soktuk diyelim baska alternatif yöntemler var mı göz altındaki morluklari azaltmanin?

demir eksikliği varsa da oluyor sanırım.

  • kayranin kedisi  (07.06.13 14:57:27)
Gecen seneki kan degerlerimde Demir eksikliği çıkmıştı,ilaç kullandım 3 ay kadar fakat ilginç bir aile hekimim oldugu icin bu sene tekrarlamadı testleri;zaten gecen sene her sey normal çıkmış,oyle soyledi.

  • fraise  (07.06.13 15:00:03)
  • female demon  (07.06.13 15:01:27)
www.sagligimiza.com
buradaki önerilerden sana uygun olanı deneyebilirsin.
bir de ben oldukça fazla su içerim fakat göz altlarım sürekli mordur, kardeşimin ve babamında aynı şekilde. sanırım birazda genetik bir durum bu.
  • strangerinhere  (07.06.13 15:20:42)
Bende biraz var, genetik. doktor bobreklerinle de ilgili tuzlu yeme dedi

  • 102030  (07.06.13 15:45:21 ~ 15:46:32)