1500 liraya oyun dunyasina girsem..

Biliyorum cakma donanımhaber forum baslıgı gibi oldu ama ugrasamıycam suan baska baslıkla..
Evde soyle nextgen hesabı oyunları falan oynamak istiyorum..ama lcd tv m falanda yok etrafta kampanyalı 700-800 civari hd readyler goruyorum..simdi acaba ben bu butcemle boyle bir tv alıp bide toplama bilgisayar mi alsam yoksa xbox360 yada ps3 tarzı bisey mi alsam? o tv ile heba olur mu bu aletler..

zaten oyun oynamak istiyorsan xbox360 ya da ps3 alıcaksın. heba olma durumuna gelince gayet güzel oynarsın bir sorun yaşamadan.

  • joelino  (27.02.09 14:07:08)
ps3'ten uzak dur, alacaksan xbox360 al.

ha ben olsam yine pc alırım o paraya ayrı konu.
  • abtash  (27.02.09 14:54:27)
ps3'ten niye uzak duruluyor anlamadim.
bir sey yaziyorsaniz insanlara, sebeplerini de sunsaniz biz de faydalansak?

  • la traviata  (27.02.09 15:28:47)
oyun fiyatları yüzünden. xbox360 oyunlarını korsan temin etmek çok kolay, rapidshare torrent falan yardımcı oluyor.

  • abtash  (27.02.09 15:52:08)
ekonomiklik olarak xbox360 daha iyi duruyor sanirim bide oyunlarin grafikleri ve oyun cesitliligi acisindan ps3 ile xbox360 kafa kafaya gelir mi? ornegin bende psp var toplasan 5 tane oyun var oynadıgım,hepsini oynadim bitirdim aleti bıraktım bi kenara diger 100lerce oyun bana hitap etmiyor diyebilirim..

  • sezaryan  (27.02.09 17:23:56)
xbox360 da gayet iyi grafiklere sahip, bütçeniz bir sorun ise xbox alın. (online oyun çok köreliyor gerçi xbox360 da hem paralı hem de korsan oyunlarda ban tehlikesi olduğundan)

ps3 online olarak bedava, ama her oyun orjinal olmalı. (grafikleri son çıkan oyunlarla daha iyi olmaya başladı xbox360'dan kanımca)
  • exexex  (27.02.09 17:58:04 ~ 17:58:30)
iki konsolun da exclusive oyunlarına bak, hangilerini daha çok seviyorsan onu al. exclusive olmayanları ikisinde de temin edersin, grafik farkı olmuyor nasıl olsa.

tamam xbox360 ın oyunlarını korsan temin etmek kolay, ama xbox live'ına para vereceksin filan. sonucta legal takilmak daha iyi. ps3 bir oyun konsolu olmasının yanı sıra bluray okuyan bir media center. onu da hesaba katinca daha hesaplı bence. ayrica sendit.com dan filan gayet ucuza gelebiliyor ps3 oyunları da
  • maersk  (27.02.09 18:15:52)
xbox360: ısınma sorunu var(mış).oyun seçeneği fazla onlineda sorun çıkarıyor.
ps3:oyunları çok pahalı ve 1500ytlye tv parası falan kurtarmaz
pc:en rahatı toplayın iyi bir pc rahat rahat oyun dünyasına atılın
  • enter saltman benim  (27.02.09 18:24:25)