akıl hocalarına bir soru?

şimdi önümüzdeki hafta sonu lys sınavına girmem gerekiyor. sınava gireceğim il merkezine de otobüsle 2 saat uzaklıkta bir ilçe deyim.

sınav saat 10:00'da başlayacak malum 1 saat önceden sınav yerinde olmak gerek yani 09:00. benim bulunduğum ilçeden bu ile sabah 06:00 ve 06:30'da otobüs var 2 saat yol sürdüğünde 08:00 veya 08:30 da sınavın olacağı ile inmiş olurum. otogardan okula da bir 15 dakika sürer.

yukarıda belirttiğim şekilde gidersem eğer sabah 04:00 gibi uyanmam icap edecek. büyük bir hatamı olmuş olur böyle sınava gitmek bilemedim bir türlü. sizce yanlış bir karar mı?

aslında bir başka seçeneğim de var bir gün önceden gidip o ilde kalma şansımda var otelde ama ekstradan 100 lira masraf olacak gece otelde kalırsam. eğer otelde kalırsam 08:00 da uyanıp rahat rahat yetişirim sınava.

paramı yoksa uykumu bilemedim sizce hangi yolu tercih etmeliyim?

uykuyu seç 100 tlyi boşver derim otelde kal

  • basond  (05.06.13 21:07:44)
kardeşim düşün kazanamazsan seneye bi daha deneyeceksin yarım yamalak uykuyla gidilmez seneye aynı masrafları tekrar yapacaksın gıt otele uyu tavsıyem bu

  • topraam  (05.06.13 21:08:25)
otele geç.

  • zazazaraeta  (05.06.13 21:09:21)
2 saatlik mesafe riskli bir uzaklık. felaket tellallığı adına söylemiyorum ama, yol boyunca oluşabilecek her türlü aksiliği göz önüne alarak hesaplamalısınız zamanınızı.

  • ete summer  (05.06.13 21:21:30)
100 tlyi bana ver sınava gir ama tercih yapma hadi bakalım

  • son suser  (05.06.13 21:22:18)
otelde kal.

  • there is a light that never goes out  (05.06.13 21:30:43)