Gezi parkı olayları/Direniş bünyemi becerdi

ben yurtdisindayim, orada olamamaktan dolayi icim icimi yiyiyor. hayatimda belki bir daha goremeyecegim boyle bir olayi hatirlatacak bos gaz kapsulum bile yok. sabah 7 de yatip oglen 12 de kalkip tum gun ve gece facebook, twitter, gazeteler ucgeninde dolaniyorum. disarida bile. bir haftadir boyle. bakalim noldu, su olmus mu, bu olmus mu. uyku da rahat uyuyamiyorum ki anasini satayim, sabah haldir huldur hemen uyaniyorum heyecandan.

herkes boyle di mi lan? yani en azindan yurtdisinda tanidiklarimin hepsi boyle. siz de oralarda direniyorsunuz zaten.

ulan akilli adamlarla birlik olmak, eylem yapmak gibisi var mi be. hepinizi seviyorum.

biz savaşmıyoruz direniyoruz bu yanlışı düzelteyim.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (05.06.13 15:01:13)
haklisin, lafin gelisi yazmistim ama kelimeler onemli. duzelttim.

  • no christ requires  (05.06.13 15:03:03)
yurtdışındakiler resmen kıvrandı, sırf bu iş için tweeter facebook vs. hesabı açtı bazı arkadaşlarım, bildiriler hazırladı, gazetecilerden, insan hakları örgütlerinden randevular alındı vs vs.
hiçbirşey yapamayan takip etmek için gece gündüz internetteydi. ben yurtdışında kalmaya devam etsem muhtemelen ben de öyle olurdum. orda psikoloji daha da bi başka :) normaldir, biz de sizi seviyoruz

  • niye ama  (05.06.13 15:04:02)
Aynen twitter-sozluk-duyuru-yabanci haber siteleri-yerli 'haber' siteleri arasinda donup duruyorum sabaha kadar.

  • chavezding  (05.06.13 15:05:21)
olum kaç gündür ordayım, benim bile kapsülüm yok lan :/
yatarken gaz kokan kıyafetlerimi kokluyorum, insan özlüyor. bu gaz bi harika dostum!

  • blues buzz  (05.06.13 15:28:39)
@konusma ben konusuyorum

milano'dayim. biz de 4 tane yaptik, yarin altin vurusu gerceklestiriyoruz 5. ile. 1000+ kisi olacagiz gibi gorunuyor, turk ve yabanci. basinimiz da var. cok calistik biz buralarda ne yalan soyleyeyim.
  • no christ requires  (05.06.13 15:32:03)
bir laf vardı internette 'uyursan ihanet edeceksin gibi hissediyorsun değil mi?' diye.. benim duygularımı özetliyordu abi.

  • KidLazer  (05.06.13 15:43:35)
millet gazi yedi, bagisiklik bile kazandi. bizde tik yok. bu da koyuyor. o tecrubeyi yasamamis olmak, birlik beraberlik duygusunu tadamamak koyuyor insana cok pis. burada rahat rahat gosteri yapiyoruz, kic rahat. insana koyuyor bildigin

  • no christ requires  (05.06.13 15:45:08)
ise yaramamis gibi hissetmeyin. Sosyal medya olarak koca basını bypass ettiniz. Haber kanallarina ozur dilettiniz. Akpnin milyarlarca lira harcadigi yandas medya kanallari da bi boka yaramadi

  • 102030  (05.06.13 16:04:05)