[]

yemeksepeti

defalarca kullandim ama hic dikkatimi cekmedi

simdi burada kredi karti odemesi mi var ki millet geziye yemek gonderip parasini evinden nasil oduyor?

oyle bir odeme opsiyonu mu var? ben neyi kacirdim neler oluyor :)

 
bazı restoranlar icin var, mcdonalds falan gibi. pek yaygın değil ama.

yemeksepeti dısında migros sanal magazadan da yardımlar yapılıyordu, sanırım orda var online odeme.
  • hjarteblod  (04.06.13 22:17:12) 
evet aynen, ben de hiç görmemiştim, geçenlerde denk geldim. sen kredi kartından ödüyorsun, sipariş söylediğin yere gidiyor.


  • der meister  (04.06.13 22:22:12) 
sozlukte cok tartisilmisti bu konu.. bir grup insan istemisti boyle bir hizmet, diger grup da sacmalamayin yemeksepetine aykiri falan demisti. demek yapilmis..
bence guzel bir dusunce :) ben de ogrenmis oldum sayenizde tesekkurler

  • babamasoliimbananickaldirsin  (04.06.13 22:24:43) 
ben hala goremedim gerci ama bazen burada karnim cok ac bize bir seyler soyleyin diye duyurular oluyor. yemek ismarlamak icin kullanabilirim diye ogrenmek istemistim


  • exlibris  (04.06.13 22:30:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.