mustafa sarıgül chp genel başkanlığı?

hiç bir partiye veya gruba üye değilim öncelikle onu belirteyim. sorum özellikle chp gençlik kollarına. burada olan varsa cevapları beni mutlu edecektir. mustafa sarıgül'ün chp'de genel başkan olması hayal mi? özellikle gençlik kolları ve parti tabanı ne düşünüyor bu konuda? ben çok başarılı olacağını, partinin hiç görmediği bir noktaya gelebileceğini düşünüyorum...

Yas kac
Chp genclik kollarina sorulacak soru degil bu.
Chp elit egitimli devlet adami kokenli icinde fazlasi le muhafazakar bir parti.
Sarigul cok avam kaliyor, ve denendi sari gul kaybetti tabi o zaman rakibi baykaldi,

Tavsiye, bu tip kobularfa fikir beya etmek icin farkindalik yasinin 50 oldugunudusunuyorum acele etme,
Mealen agir ol da molla sansinlar
  • cecilia  (04.06.13 17:56:16)
boş konuşup süslü cümle kurmanın bir mantığı yok. basit bir soru sordum. duyurunun yaş ortalamasını hesaba katarak gençlik kolları diye belirttim. partiye mensup biri varsa aklı selim cevap verecektir. üstte ilk cümlemi oku... ;)

  • synche  (04.06.13 18:07:58 ~ 18:10:54)
cecilia hakkında tespitim ve tavsiyem,

Belli ki karta kaçmışsın ve belli ki en dahi bu sorunun cevabını bilmiyorsun.

Salaksın demiyorum, politikadan zerre anlamıyorsun ve CHP hakkında en ufak bir bilgiye sahip değilsin.

Farkındalık yaşının 50 olduğunu düşünüyorum diyebilmen için 50 yaşında olman lazım bu 1. Diğeri Yıl olmuş 2013, internet bilgi iletişim çağındayız, meydanlara 18-19 yaşında insanlar doluyor senin burada konuştuğun lafa bak.

Bu vakit kaybı ile uğraşmayın, ve ben de uğraşıp sizleri vakit kaybına uğrattığım için özür dilerim.

Chp gençlik kollarında birçok arkadaşım var. Kılıçdaroğlu ile birlikte Gençlik ve Kadın kolları'nın önemi daha bir arttı. Gençlik kolları Parti Meclisinde temsil ediliyor, bunu da hatırlattıktan sonra cevabım;

Mustafa Sarıgül ilk etapta İstanbul başkanı olacak
Kılıçdaroğlu iyi götürüyor denebilir, ortada güç savaşı yok,
Genel Başkan olması kesinlikle hayal değil, Fakat Sarıgül ve CHP'nin hedefi ilk önce İStanbul'u almak. Anketlerde Sarıgül faktörü oldukça artırıyor CHP'nin oyunu.
  • i am so so serious  (04.06.13 18:17:56)
sağol kardeşim böyle cevap istiyorum işte. parti içinde düşünülen, konuşulan neler merak ettim.

  • synche  (04.06.13 18:25:20)
cecilia kesin chp li amk böyle bir üsten bakmalar.

  • son suser  (04.06.13 18:27:55)