Direnişçilere Sandviç

Çalıştığım şirket, Taksim'de bekleyen insanlar için sandviç hazırlatıyor. 50-100 tane civarı olacak. Bunu en etkili nerede ne zaman dağıtabiliriz? Bugün olaylar diner ve Taksim ya da Beşiktaş durulur mu? Yoksa yine sabahlayanlar, sokaklara dökülenler olur mu dersiniz? Bizzat ben gidip dağıtacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

bence geceye doğru dağıtılmalı o zamanlar insanlar çok zor durumda oluyor.

  • Caaannn  (04.06.13 14:38:23)
yiyecekleri bırakabileceğiniz masalar var gezi parkında, oradan insanlar ihtiyaçları kadar alıyorlar

gündüz yiyecek içecek sıkıntı olmuyor taksim ve gezi parkında sabahlayanlar var, herkes dönüşümlü olarak nöbet tutuyor, gece kalıp sabahlayanlara dağıtılırsa daha yerinde olur sanırım orada bulundum bu kişisel görüşüm
  • freebird5406_2  (04.06.13 14:41:14 ~ 14:41:54)
Taksim durulmaz Beşiktaş belirsiz. Bu tür yiyecek dağıtımı Gezi Parkı içinde oluyor ama imkan varsa bu işi hali hazırda yapan gruplara(gidince görürsünüz zaten) teslim edin veya en güzeli siz kalabalık görülen yerlerde kendiniz dağıtın.

  • lunedor  (04.06.13 14:41:56)
Akşama doğru yapın hatta, mümkünse 11 civarı.

  • efrasiyab87  (04.06.13 14:44:18)
şöyle de ihtiyaçlar varmış, twitter dan takip edebilirsiniz
twitter.com

  • freebird5406_2  (04.06.13 14:44:44)
gece yarisina dogru parktaki masalara birakabilirsiniz. gün boyunca gelen giden cok oluyor, gece sabahlayanlarin daha cok ihtiyaci olur.

  • atmacaged  (04.06.13 14:59:50)
atmacaged +1

  • freebird5406_2  (04.06.13 15:01:48)