bit önleyici şampuan

Şimdi seviyorum diye karniyarik yapmayi ogrenmis bi yengeniz var. Yalniz bit sorunu beni rahatsiz ediyor. Bu meriçimsi kizkankalarindan nasil kurtulurum. Kaba kuvvete bas(kafa) vurucam (aticam) sonra kendini acindiracak firsatci ibneler.

kwellada

  • dokunmakalbime  (03.06.13 10:18:48)
Bitler mecazi yahu tam okuyun

  • aero dynamik  (03.06.13 10:24:56)
hiçbişey yapmana gerek yok.

  • rock n roll  (03.06.13 10:28:09)
Yahu nasil yok rahatsiz oluyorum bu tiplerden. Amaclari belli pustlarin. gelemiyorum böyle seylere. Kiza gorusme bunlarla desem kotu adam olucam. Ya kizi sogutmam lazim bunlardan ya ipnelerin gozunu korkutmam

  • aero dynamik  (03.06.13 10:35:15)
sen yengemize güven,problem yok.tabi en önemlisi kendine güven.valla bak canını sıktığına değecek bişey yok.

  • rock n roll  (03.06.13 10:37:14)
Ya ben güveniyorum. Herifler zaten kisacik boylu puf desen ucacak tipler. Kiz zaten erkekten saymiyoki onlari ki dedikodu yapiyor beraber. Iste o tehlike zaten. kizi doldurusa getiriyorlar. Direk söylemiyor ama biliyorum bugun tamam dedigine yarin olmaz demesinden.

  • aero dynamik  (03.06.13 10:45:13)