[]

Asker Ne Zaman Mudahale Eder?

ne olmasi gerekiyor askerin olaya girmesi icin? kim verecek emri? bi de girerse olaya polise mi satasacak oylesine alandaki kalabaligi mi dagitacak?
 
he oldu, haber verdik birazdan gelirler yanınıza :)


  • teksorulukduyurubu  (01.06.13 13:25:22) 
genelkurmayın ışıklarından birşey çıkmaz artık. o günler geride kaldı. başbakan emir vermedikçe asker kımıldamaz. şu anki durum şiddetin şu anki haliyle 3 ay bile sürse asker kendi kendine bişey yapmaz.


  • ete summer  (01.06.13 13:29:49) 
asker hükümetin elinde. düzeni sağlayıp tekrar kumandayı hükümetin eline verir gibime geliyor.

şimdilik müdahale etmez ama.
  • efreet sultan  (01.06.13 13:31:27) 
genelkurmay cumhurbaşkanına bağlı. c.başkanı başkomutan. yani cb demeden hiç bir şey yapamaz.


  • japon askeri  (01.06.13 13:37:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.