[]

250 Liram var, 2 TB'lık harddisk alacağım fakat anlamam bunlardan.

Yarın internetten siparişi vereceğim. Harici harddisk almak için 250 TL bütçe ayırdım, alışveriş sitelerinde şöyle bir gezindim fakat Seagate var, Western var, Samsung var, Toshiba var, hangisi iyidir hangisi kötüdür bilmiyorum.

Bi el atıverin be anlayan dostlar, 250 liraya alabileceğim en iyi harici harddisk nedir?


 
WD en iyidir Seagate iyidir gerisine bulaşmamak tercih sebebidir.
www.vatanbilgisayar.com

  • ucan spagetticanavari  (01.06.13 13:22:42) 
www.vatanbilgisayar.com

böyle bir fırsat varken bunu alın bence. 3tb sizi daha uzun seneler rahat ettirir. ayırdığınız paraya markadan şaşmadan seagate~wd alabildiğiniz en yüksek kapasiteyi alın.

20 tl daha çıkmaz diyorsanız

www.vatanbilgisayar.com

bu işinizi görür çok para vermeyin.
  • onakomabunako  (01.06.13 13:31:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.