aştiden gölbaşına

arkadaşlar ankara otogarından(sanırım adı aşti oluyor) gölbaşına nasıl ulaşırız, araştırmama göre metrobüs otobüs filan var gibi görünüyor ama güvenemedim bu metrobüs otobüs ne sıklıkta geçer bunlarda ankaraya yabancı biri sıkıntı yaşar mı(para geçer mi mesela, geçmezse ne yapılabilir)

aştinin önünden dolmuşlar geçer 20-25 dakikada gölbaşında olursun

  • sakinkarnak  (30.05.13 12:25:37)
AŞTİ de indikten sonra üst kata yonelip, AŞTİ'nin dışına çıkıyorsunuz.. Orada karsiniza cikan bulvar "Konya Yolu".. ve 2 tane baglanti yolu var ASTİ'ye..

Hangisinden Konya Yolu'na cikarsaniz cikin, o kosede bekleyin.. Maksimum 5 dakika icinde bir Golbasi dolmusu gelir..

Armada tarafındaki cikista otobus duragi da var.. Belediye otobusune kartsiz binemezsiniz, mavi otobusler parali..

Taksi'de maksimum 45-50 tl yazar Golbasi merkeze..
  • bigman  (30.05.13 12:26:10 ~ 12:27:06)
Konya yolunda İstanbul tarzı metrobüs çalışması var ama daha bitmedi.. Hatta Eskişehir Yolunda da olacak..

Seçimlere az kaldı cosuyoruz.. :)
  • bigman  (30.05.13 12:28:16)