[]

Yahu şu video aşırı komik değil mi? :)

www.youtube.com

Günlerdir gülüyoruz eş dost :) Biraz geç gördük sanırım.. Bu komiklik ayarında başka videolar var mı bildiğiniz?


 
gülmedim.


  • late viper  (29.05.13 23:46:36) 
komik. ilk seyrettiğimde çok gülmüştüm ama bu sefer gülümsedim sadece.
aşırı değilmiş demek ki.

www.youtube.com
  • geldiler  (29.05.13 23:47:34) 
şöyle 50 videoluk bir youtube mix'i var. seçin beğenin izleyin :) www.youtube.com


  • cupcakeparade  (30.05.13 00:35:16) 
çok komik. ikinizi de tuttum diyo habire ama adamın yakasına yapışmış resmen :)

şu da çok iyi www.youtube.com
  • supergirl  (30.05.13 00:45:45) 
bu video çok komik ama asıl komik olan ismiydi. şimdi baktım sadece canlı yayın kazası gibi bişey diyo baktım unuttum :D bu videonun asıl ismi '' Fatih Terim'in saçma sapan düşmeli videosu''.


  • unlulerinciplakhalleri  (30.05.13 01:09:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.