baklavaya kalmak ve yüksek lisans

geçen de sordum ama cevap alamamıştım, şimdi baklavaya kalan biri katiyen yüksek lisansa kayıt yaptıramaz mı?

o zaman baklavaya kalan kişinin askerden kurtulması için ne yapması gerekiyor ki? zike zike askere mi gidecek bu kişi?

bakaya olmasın o

  • the imp  (29.05.13 19:24:55)
22 kez burada sormayi denemek yerine askerlik subesine telefonla sorsaniz coktan cevap alirdiniz.

bakaya kaldiginiza gore askerlik karari aldirmissiniz ya da teciliniz bittiginden askere sevk edilmissiniz. askerlik subesi size "askerlik yonunden sorun yoktur" gibisinden bir evrak vermedigi surece kayit olmayicaginizadan ve askerlik subesinde mıuhtemelen bunu sevk edildiginiz icin veremeyeceginden size simdilik gorunen "yaylalar yaylalar".
  • helenart  (29.05.13 19:34:27)
askerlik şubesine bi tepsi baklava götürmesi gerekiyor kişinin.

  • halanne  (29.05.13 19:46:47)
espri zaten malca onu geçtim de millet geçrek soruya cevap vermiyor, buraya cevap veriyo olaya bak aq ya.

  • baldur2  (29.05.13 19:47:27)
baldur2, u mad?

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (29.05.13 20:36:28)
@düşünüyorum öyleyse vurun

yaptığın komik değil. soru soran insanların cevap almasına engel oluyorsun.
  • darkredanger  (29.05.13 21:32:49)