Uygun banka hesabı buldurmaca

Bu işlerden pek anlamam, hiç bir banka hesabında her hangi bir şeyim yok. Kredi kartı, banka hesabı vs. Aradığım şöyle bir şey:

1) Kumbara gibi kullanayım, para yatırıp biriktireyim, faize gerek yok,
2) Kesinlikle hesap işletim ücreti almasın,
3) Havale ve eft'den ücret almazsa tadından yenmez.

Biraz araştırdım elbetteki. En çok ilgimi çeken Finansbank "En Para" oldu. Ancak şöyle bir sıkıntım var. Bu arkadaşlar eve gelip sözleşme imzalatmalılar ancak ben işim gereği evde olmuyorum, iş yerine gelsin dersenizde iş yerim yok, geziyorum arabayla. Bu yüzden kalbim sızlaya sızlaya bundan bir tane edinemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

:) internet bankacılığı kullanırsan havaleden almaz ama çoğu eft den ücret alır. herhangi bir bankadan vadesiz tl hasabı açtırman yeterli olacaktır. ben iş bankasını tavsiye ederim.

  • armatür  (29.05.13 12:34:30)
ben de tam bu tarz birşey arıyorum. peki enpara'da parayı finansbank atm'lerinden mi yatırıyoruz? nasıl oluyor tam? (yeni başlık açmiyim diye şeettim)

  • brkylmz  (29.05.13 12:41:54)
@brkylmz Evet, diğer atmlerden de çekebiliyorsun, yatırabiliyor musun bilmiyorum ve tabi bir miktar ücret kesiyorlar. Sitelerinde açıklayıcı bilgileri bulabilirsin www.finansbank.enpara.com

Edit: @armatür, araştırdım biraz, iş bankası hesap işletim ücreti alıyor sanırım.
  • mindwars  (29.05.13 12:46:45 ~ 12:50:54)
@cervuetta muhtemelen maaş hesabınız olduğu için hesap işletim ücreti ödemiyorsunuz. Kendi sitesinde vadesiz hesaptan aylık 5tl kesildiğini belirtmişler.

  • mindwars  (29.05.13 12:59:53)