Ne diyor tıkandım bir yerde

Campus: Edinburgh I acknowledge receipt of your application to study at Heriot-Watt University and I am pleased to confirm that your details have now been passed on to the relevant programme selector in the appropriate School for a decision. You should expect to receive an update on your application directly from the School. You can see a summary and the status of your application by logging in to your application account at myhwu.hw.ac.uk using the username ectercan and pin ... If you have any enquiries regarding your application please contact the Postgraduate Taught admissions office in the appropriate School. Contact details can be found online at www.hw.ac.uk Please remember to quote your Application Reference Number . -.-.-. in all correspondence. Yourssincerely

"başvurunu aldık, gerekli yere ilettik, başvuru durumunu online takip edebilirsin. soruların varsa başvurduğun fakültedeki Postgraduate Taught admissions office'e sor çekinme, ama sorarken de application reference numaranı söylemeyi unutma"

  • patricia kitten  (28.05.13 21:17:48 ~ 21:18:53)
karar verilmesi için gerekli merciye gitmiş başvurun. her mesajında referans numaranı kullan diyor bide.

  • anonymice  (28.05.13 21:18:26)