bilgisayarımın ekranı...

... gitti arkadaşlar.
donanınsal bir durum ya da bir hasar falan olmadı. dün akşam kapatıp yatmıştım fakat şimdi açıyorum çalışıyor fakat ekran simsiyah duruyor öyle.. defalarca açıp kapattım ama olmadı.

bir fikri ya da bu durumu yaşamışlığı olan varsa lütfen yazınız. zira arkadaşım birazdan gelip bilgisayarını alacak.

masaüstü dizüstü ?

  • kegums  (28.05.13 21:08:48)
fişler kablolar da kontrol edildi mi? belki temassızlık vardır

  • nax  (28.05.13 21:08:51)
hibernate ya da sleepte takılı kalmıştır. arada olur öyle şeyler.

  • anonymice  (28.05.13 21:09:56)
dizüstü ve her şeyi tamam, kablolarda falan sıkıntı yok.çözemedim problem herneyse..

  • va  (28.05.13 21:12:34)
başıma bi benzeri toshiba a300-15a da geldi. bilgisayarı normal kapattığımı sanıyodum. bi baktım sonra açılmamıştı.

içine tek damla dahi olsa su kaçmadığına emin misin ? TEK DAMLA
  • kegums  (28.05.13 21:15:51)
Büyük ihtimal chipset arızası oluştu. Marka ne laptopun? Hariciye bağayarak görüntü alabilirsin büyük ihtimalle..

  • neronnuri  (28.05.13 21:15:58)
Eminim su falan kaçmadı, yani masanın üzerinde duruyor sürekli. markası acer bilgisayarın.. hariciye nasıl bağlayıp görüntü alabiirim?

  • va  (28.05.13 21:23:53)
florasanlarda gitmis olabilir.

  • oharro  (28.05.13 21:57:05)