[]

Ağrıdan ölüyorum bi yardım!

Dostlar,

Yaklaşık bir hafta evvel, salaklığıma doymayayım ki camı açıp önünde cıbıl cıbıl uyuya kaldım. Gece boyunca örgütlenen sırt ve omuz kasları yumuk yumuk olup tam 7 gündür ağlatacak derecede ağrıya sebep oluyor.

Öyle ki bu 7 gündür 3 saat boyunca deliksiz uyumuşluğum yoktur, tam bir ızdırap. Şu anda bile uykusuzluktan bayılacak durumdayım fakat gel gör ki yastığa başımı koyar koymaz dayanılmaz ağrılar eşliğinde yatakta kıvranıyorum.

Hafta sonuna dek geçmezse doktora gideceğim fakat şimdilik geçici de olsa tedavi önerilerinize ihtiyacım var.

Bi yardım!

 
edebildiğin kadar esneme hareketi yap, kasların ısınsın. hemen arkasından sıcak bir duş. heryerine bol bol sıcak su tut.
banyodan çıkar çıkmaz soğumadan bengay, thermoflex, rheumon vs türü bir kas gevşetici masaj yaparak sür. bu sırada bi havlu ısıt ütüylü. masajın arkasından sıcak havluyu kapat. bikaç tekrardan sonra rahatlaman lazım.
ekstra olarak dolorex, arveles vs gibi ağrı kesiciler de işe yarar.
  • halanne  (28.05.13 21:25:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.