sortie veya benzeri mekan

merhaba,

alamancı dostlarımız istanbul gezileri sırasında reina'ya gitmek istediklerini söylediler. ama küçük bir araştırmayla sortie'nin daha makul olacağını tespit ettim. bunun ışığında birkaç sorum var:

1- bunun gibi boğaz manzaralı, dans edilebilecek başka neresi var?

2- kendi halinde insanlarız, içeriye girmekte problem yaşar mıyız (hafta içi büyük ihtimalle)?

3- içeride restoranlar var, büyük ihtimal rezervasyon yaparız birine de sonrasında kop kop olayı nasıl oluyor, hafta içi eğlence var mı bu çeşit?

şimdiden teşekkürler.

anjelique var fakat popülasyonu biraz fazla oluyor. yine istiklal caddesinde 360 var. turistler seviyor genelde. daha marjinal birşeyler isterseniz xlarge olabilir. yine orası da beğeniliyor.
haftaiçi çok rahat girersiniz, hiçbir problem olmaz. eğlence olayı kendiliğinden gelişiyor zaten, 11 gibi bar kısmı yavaş yavaş dolmaya başlıyor. buraya geçiyorsunuz.

  • yimirta  (28.05.13 17:35:56)
götünüze kaçmicaksa ulus24

  • para ve seks için yaşarlar  (28.05.13 18:12:15)
@yimirta +1 birde masquarede yada maschine de olabilir. tabi damsız olmadığınızı varsayıyoruz.

  • camiroquay  (28.05.13 19:25:50)
topless var taksim'de, 360 da olur. xlarge'ın boğaz manzarası yok.

  • klassno  (28.05.13 19:30:19)
nerde karar kıldın

  • para ve seks için yaşarlar  (29.05.13 14:48:33)
sortie'ye götürdüm; beğendiler :)

  • schwannoma  (07.06.13 15:05:47)