[]

CSS: Wordpress Stylesheet sorunu

selam,
wp'deki stylesheet'imin bi yerinde sayfanin body'sinin (sidebar degilde page'lerde yazilan yazinin oldugu bolum) ozelliklerini anlatmasi gereken bi bolum olmasi lazim sunun gibi:

#left-column {
float:left;
padding-left:40px;
width:500px;
}

ama ben kendi stylesheet'imde bu gorevi ustlenen bi yer goremiyorum. nerde oluyor tam olarak?

benimki: cssdesk.com


edit: kodu internete koydum

 
hah geldim, scroll ede ede yoruldum.

css'i buraya yapıştırmak yerine online görebileceğimiz bir link versen daha güzel olur. bir de böyle css içinde tek tek aramak yerine ilgili element'in üstüne sağ tıklayıp inspect dersen dev-tool açılır rahat rahat görürsün hangi kod o bölümle ilgili.
  • ocanal  (28.05.13 17:09:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.