Stajyer-çalışan sorusu

Okulu bitirdikten sonra stajyer olarak çalıştığım yeri, cv'mde çalışıyor olarak göstersem ne olur? Staj yaptığım yerdeki ilişkilerim gayet iyi, imza mimza istemeyecekleri sürece arayıp sorsalar bizde çalışıyordu derler, referans gösterebilirim. Bir sorun çıkar mı?

çıkar. sigortan yattı mı? ne kadardan yattı vs.

  • sen git ben geliyorum  (28.05.13 15:42:32)
Bi sorun çıkmaz,
Önceki sigorta kayıtlarına bakılmıyor.

  • sormayın bana sen o musun diye  (28.05.13 15:53:43)
benim şuan çalıştığım yerden sigorta dökümanımı istemişlerdi, girip çıktığım işi söylememiştim, 2 günlük sigortam ayan beyan çıktı neyseki bişey demediler ama niye sakladında diyebilirlerdi, evet sigorta sorunu olabilir, ama çalışıyor diye gösterirsen işveren seni tercihte etmeyebilir bu yüzden cvnde yaz ama hileye başvurma

  • dusundumdusundumdurdum  (28.05.13 16:04:24)
işe girerken bütün bilgilerini veriyosun zaten. cilt no, doğum yeri ve doğum tarihiyle hizmet dökümüne ulaşılabiliyor. çok da zor bir olay değil daha önce çalışıp çalışmadığını öğrenmek. nüfus cüzdan fotokopisiyle hallolacak bir şey.

  • isim  (28.05.13 16:44:16)
ararlar da o sırada çaycı abla ya da alakasız biri açsa telefonu;

"- alihoca geçen yaz staj yaptıydı bizde. yok yok şimdi çalışmıyor." dese bitti.
  • kakao  (28.05.13 16:54:29)