Top oynarken cinler tarafından çarpılan adam

(bkz: top oynarken cinler tarafindan carpilan adam)
www.izlesene.com

Şu başlıkta bahsedilen videoyu izleyeli belki 4 yıl oldu, hala merak içindeyim.. Bu maç hangi takımlar arasında yapılmıştır, bu futbolcu kimdir, akıbeti ne olmuştur, gerçekten sorunu nedir?

İçim içimi kemiriyor yıllardır, bu soru yanıtını bulursa çok rahatlayacağım!

Şimdiden teşekkürler

cinler çarpmış işte.

  • durdenist  (24.02.09 12:19:24)
bildiğim kadarıyla boyundaki kemik kırılıyor o yüzden birkaç saniye can çekişiyor sonra da ölüyor.

  • durdenist  (24.02.09 12:32:44)
yasiyor, hatta ertesi maca yetisecek kadar da cabuk iyilesiyor.

diger cevaplar da surada mevcut;
en.wikipedia.org
  • milesh  (24.02.09 12:56:54)
"this clip is from a match over three years ago between Al-Raed and Hajer, two clubs in Saudi Arabia. The player player's name is Abdulrahman Al-Shoaibi, a Hajer player, and he was hit in the side of the head and suffered a seizure. He had to be taken to hospital, but he was absolutely fine and didn't spend the night there. In fact, he played the very next game for Hajer. The movie title is fake, people here are just trying to spread religious propaganda" diye okumuştum bir yerde

  • sp3ciali5t  (24.02.09 13:17:53 ~ 13:18:14)
yahu cin min saçma işler de bunlar hakkaten içim bi tuhaf oldu lan. adam resmen can çekişmiş. sahada olsam kesin bayılırdım. uche'nin ayağı kırıldığında fenalık geçiren adamım lan ben!

  • teritori  (24.02.09 14:21:10)
o değilde fondaki ilayi indirebileceğimiz biyer varmi?

  • 05  (24.02.09 17:13:06)
doktor bey taniyi koydu yine.. :)

ben de omurilik kesisi gibi birsey olabilir diyordum ama adam 1 hafta icinde donmus sahalara, hatta maca cikmis, ilginc gercekten!
  • kafam kadar gulsah  (25.02.09 10:56:30)