Sahibinden yada Ekşimarket tarzı bir site??

nasıl yapabilirim arkadaşlar? c2c olacak ve herhangir bir ödeme, sanal pos vs olmayacak, aracı site olacak ve ana geliri reklamlar olacak. İlk aşamada öyle çok çok detaylı olmasına gerek yok. bazı yerlere sormama rağmen ajanslar 10.000 tl ye kadar fiyat çıkardı ki, bence bu kadar rekabetin olduğu bir piyasada bu rakam fazla. üstelik öyle nakış nakış işli olmasına gerek bile yok? lütfen yardımlarınızı eksik etmeyin arkadaşlar, var mı hiç bu tarzda template ücretli falan da olur, yada yaptırabilecek, yapabilecek ama deli gibi de fiyatlar istemeyecek..... kırk yılın başında site kuralım dedik adamlar 10 bin tl dedi...

10 bin TL bu iş için az bile olabilir. Yazılım, iki tıklamayla olan birşey sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Tabi bu işi bin liraya yapacak birilerini de bulabilirsiniz, piyasa bir sürü "ben bu işi yaparım abi" diyen adamlarla dolu sonuçta.

  • mylord  (28.05.13 12:56:48)
ekşimarket aslında tam kastettiğim kapasitede, daha fazlası değil...

  • we miss freddie mercury  (28.05.13 13:59:35)
çok komik şeyler yazılmaya başladı buraya. arkadaşım, ben türk hava yolları, arçelik değilim ki web siteme milyarlar akıtayım. kaldı ki değil kurumsal, şirket yada tüzel kişi de değilim. açacağım da basit bir aracılık sitesi, sağda solda da reklam banner'i bu kadar... vay arkadaş, ne yapayım senin demosuna 7 bin tl kestiğin işleri...

  • we miss freddie mercury  (28.05.13 15:07:53)