Ereksiyon şeysi

Bundan 8-9 ay öncesine kadar günde en az 3 kere durup dururken ereksiyon geçiren, dayanamayıp en az 1 bilemedin 2 kere mastürbasyon yapan benim bu zamandır kendiliğinden ereksiyonum durdu, hatta kaldırmaya çalışırken bile zorlanıyorum. Yeni sevgilimle birlikte olurken de eskisi gibi tam ereksiyonumu yaşayamadım, yani sertleşiyor ama eskisi gibi tam sertleşmiyor. 24 yaşımdan gün alıyorum, noluyor ulan ne yapmalıyım?

Şeker hastası olabilirsin onu bir ölçtür

onun dışında sertleşme problemin var, fiziksel mi yoksa psikolojik mi onu araştır.

Sebebini bulunca uygun tedaviyi kullan.

o zamana kadarda "cialis"
  • efrasiyab87  (27.05.13 23:09:46)
24 yaşında adamsın, sakın ilaçlara falan yönelme!
son zamanlarda psikolojine etki edebilecek bir durum yaşadıysan, onu elimine etmeye bak, olmuyorsa yardım al.
yoksa, fiziksel bir problem olabilir, ona baktırman lazım.
her halukarda profesyonel yardım şart. lütfen doktora git.
  • eeeh  (27.05.13 23:17:07)
Hiçbir şey diyemeyiz buradan. Kullandığın bir ilaç, fiziksel bir sorun, psikolojik bir sorun vs hepsi olabilir. Doktora git sen.

Cialis falan da umursama şimdilik. Önce doktora git.
  • thor odinsson  (27.05.13 23:51:06)