Arkadaşıma kan kanseri teşhisi konmuş ne yapsam

merhabalar, ne yakın ne uzak diyebileceğim bir arkadşıma kan kanseri teşhisi konulmuş şu an hastanede yatıyor, yarın ziyaretine gideceğim, ne götürsem ?

birde nasıl sohbet etmeliyim falan hiç bilemiyorum daha yaş olarakta çok küçük.20 yaşında

Bence hiç gitme çünkü ne yapıp etsen de enfeksiyon taşıma ihtimalin var. Bu da arkadaşının ziyaretine götürebilecegin son şey olabilir

  • betsy  (27.05.13 01:48:51)
çiçek götür. hastalığından konuşma, çok soru sorma o konuyla ilgili. giderken, bi an önce sağlığına kavuşcaksın inşallah, bizlerde seninle birlikteyiz unutma bunu falan gibisinden destek veren şeyler söyle. bi ihtiyacın olursa ararsın de bide.

  • tüketici kız  (27.05.13 01:51:41)
Çiçek götürürsen çiçeğin üzerindeki aspergillus ve bilumum mantar türevlerini de götürdüğünu unutma.

  • betsy  (27.05.13 01:55:12)
disaridan bir sey goturme giderken de cok cok temiz olduguna ellerinnin falan hijyenik olduguna coook dikkat et.
sevecegi bir kucuk esya falan nebilim mizah kitabi falan gotur.
hastaligindan cok soz etme ama rol yapiyormus,bir sey olmamis gibi de yapma.bir kere sor/konus hiic bir sey olmaz merak etme biraz dayan aramiza doneceksin minvalinde konus.her sey icin ben her zaman burdayim/burdayiz diye destek ol.
hem gulumseyerek konus mel mel huzunlu huzunlu dalip gitme. bir de boyle heyecanli/coskulu tonlamayla konus. onemli bunlar.

gecmis olsun.
  • jimjim  (27.05.13 02:02:54)
bence ara sor, "yarın ziyarete gelicem, istediğin dergi kitap falan bişey varmı, bi ihtiyacın var mı?" de, istemezse de kafana göre dergiler falan al git. hastane de yatan insanın çiçeğe değil zaman geçirecek şeylere ihtiyacı olur.

  • r_u_h  (27.05.13 02:20:12)
hematoloji servislerine bir şey sokmak yasak, ziyaretçi de yasak. yani en azından yasak olmalı.

  • la noix  (27.05.13 08:51:52)