work and travel

nereye başvurucaz. ne zaman gidilir. nereye gidilir. gidince ne yapılır. eğlenilir mi. nasıl bir tecrübedir. ne kadar para gider. ve aklıma gelmeyen nice sorular. kafama esti ben gidebiliyor muyum bir yardım

universiteliysen gidebilirsin. ekim-kasim gibi basvurursan is cesidi artar odeyecegin para azalir. daha sonrasi icin tam tersi.
amerikaya gidilir.
gidince calisilir para biriktirilir para harcanir ister gez ister alisveris yap. istersen de turkiyeye geri gotur.
guzel bir tecrube olmasi kisinin elinde olan bir seydir.
yaklasik 5-6 bin lira cikar cebinden.
istanbuldaysan taksim civarinda suruyle yer var basvurabilecegin.
  • bohr atom modeli  (27.05.13 01:36:49 ~ 01:39:00)
intermediate seviyede ingilizce biliyorsan, not ortalaman 2.00 üzerindeyse ve 5000-6000 tl paran varsa gidersin.

kayıtlar eylülde başlayıp, nisanda biter. haziranda gider, eylül sonlarında dönersin.
  • efreet sultan  (27.05.13 02:24:35)
şunu da söyleyim: wat tatili ucuza getirme şeysi. para kazanmak için gitme. yoksa benim kuzen gibi günde 15-16 saat alaska'da balıklarla uğraşırsın. 5.000 liran olmalı en az fikrimce. çok şirket var. ama güvenilir bulmak zor. mağdur olan çok kişi var. wat forumları falan bul, araştır.

  • 1 saat bende 50 dolar  (27.05.13 02:45:57)