En Kral Kredi Kartı ?

Sevgili Bonuslar, Maximumlar;

Bir adet Teb World kredi kartım var. Ama ne zamandır limitini arttırmıyorlar, talep etmeme rağmen. Benim de kafam bozuldu, 2. kredi kartımı çıkartıcam.

* En bi bonuslu, ekstra taksitli olan
* Yıllık kart ücreti almayan (Garanti Bonus Flexi öyleymiş mesela)
* Mümkünse biriken bonuslarla avantajlı uçak bileti düşürebileyim
* İyi niyetli, dürüst, geleceğe pozitif bakabilen
* Müşteri ilişkilerine, çağrı merkezine kolayca ulaşılabilen, sıkıntı yaratmayacak

Kullanıp da çok memnun olduğunuz Kredi kartı- sebepleri nelerdir?

ipucu: Axess, Garanti Bonus, Flexi, Maximum vbvbvb

edit: Bu Garanti Flexiciler beni aradılar, ikna da ettiler , ben de iyi çıkarın dedim. Başıma bir şey gelmeyecekse kartı almasam geri göndersem, olur mu ki şimdi??

garanti alacaksan flexiyi boşver bonus al. flexiyi alırsan kampanyalara katılmak için mesaj atman lazım ve kampanyalara katılım ücretli oluyor.

  • sutlu nescafe  (26.05.13 23:06:20)
word kart kullanıyorum bi şikayetim yok. ama böyle madde madde yazdığınız beklentilerim de yok esasen. bi karta bu kadar anlam yüklememek lazım. kart amaç diil araç olmalı.

  • kakao  (26.05.13 23:07:00)
iş bankası kullanıyorum baştaki bir elemanın internet bankacılığını açtım diyip açmaması işgüzarlığı dışında başka bir soruna denk gelmedim fena değil yani. bol taksit var.

  • mrz breezy  (26.05.13 23:13:39)
Hepsini kullandım, bana mı öyle denk geliyor bilinmez, Maximum'a peşin fiyatına taksit yapan yer çok fazla. Yani anlaşmalı noktası en fazla oymuş gibi geliyor, dolayısıyla avantajlı.

  • Gkcn  (26.05.13 23:44:53)
axess alma da ne alırsan al. hayatımda bu kadar puanı kıt bi kart görmedim.

  • jpsartre  (26.05.13 23:49:24)
uçak biletine dönüştürmek istersen maximiles tavsiye ederim kesinlikle. hem havayolu sınırlaması yok, hem yurtdışı biletlerinde millerini 1,5-2 ile çarpıyorlar. avans mil kullanımı da çok rahat.

kart ücreti var gözükse de ben iki senedir geri alabildim tek bir telefonla.
  • murdock  (27.05.13 11:41:52)