Fenerbahçe - Real Madrid başkanı Fax olayı doğru mu yoksa sazan.avi mi?

Merhabalar

Ya bir kısım bu olaya doğru diyor, bir kısım galatasaraylı biz yaptık yüzyılın sazan.avi'si diyor.

Ben anlamadım bunu. Nedir bu olayın aslı?

Bir fenerli olarak bana real madrid başkanının türkiye kupası gibi zikimsonik bir kupa için tebrik zımbırtısı göndermez gibi geliyor ama..

eylemin amacı fb ile dalga geçmek ama eylemin sonucunda gsliler rezil oldu.

  • baldur  (26.05.13 15:40:30)
İki dingilin yaptığı hareketten dolayı bir galatasaraylı olarak ben de rezil oldum. İtibarıma yönelik bu saldırıya karşılık olarak dava açacağım :(

  • tirt adam  (26.05.13 15:49:35)
yine başlamış 2 kişinin yaptığı tüm camiaya mal edilemez geyiği. zaten şu ana kadar ne mal edildi ki? her seferinde aynı savunma, tüm x'e mal edilemez. bunlar münferit olaylar. capsler ortada, ekşideki ilgili başlığa yazılanlar ortada. gerçi çoğu silindi ama dalga geçerken, fb yine eğlence oldu derken iyi, bir anda ava giderken avlanınca 2 kişinin yaptığı beni ilgilendirmez. evet evet tabi.

  • baldur  (26.05.13 17:37:30)