Darlandım lan!

İş yetiştirmem gerekiyor, aslında çok bilmediğim bir konu üstüne ve bir aşama kaydettikten sonra bilmediğim başka bir şey çıkıyor bu sefer onu araştırmaya başlıyorum onunla vakit kaybediyor gibi hissediyorum ama araştırmasam da yapamıycam haliyle. Bunun yanında sırada bekleyen küçük de olsa bisürü şey var.

Önem sırasına koydum, müdürün bitsin dediği işe odaklandım direk çünkü bunun yapısını oturtamazsam diğer yaptıklarımın pek önemi olmayacak. Küçük işleri de yaparken eminim engeller çıkacak onlarla da uğraşıcam falan...

Biraz içimi dökmek için yazayım belki iyi gelir dedim.

Bu durumlarda napıyorsunuz siz? Nasıl olumsuz düşünmeden konsantre kalabiliyorsunuz?

yapabilecek birine para ile yaptırtıyorum bu tarz durumlarda.

  • sen git ben geliyorum  (26.05.13 15:53:34)
kalamıyorum. kitlenip depresyona giriyorum. çıkış yolu da yok, tike tike yapmak zorunda kalıyorum ya da başım derde giriyor.
acilen başka bir iş bulmam lazım looğ.

  • tiny penny  (26.05.13 17:04:47)