robben iyi mi oynadı yoksa kötü mü oynadı?

dün net pozisyonları harcadı, pek bir şey yapamadı ama sonradan da 1 asist yaptı, 1 gol attı. kupayı bayern e getirdi. işmdi bu adam iyi mi oynadı kötü mü? maçın yıldızı olur mu?

genel toplamda kazandıkları için iyi oynadı. kazanamasalardı sorgulanırdı.

  • kafadanbacakli  (26.05.13 11:13:41)
1 gol 1 asist neticede kupa, kaçırmış olabilir ama sonuç iyi.

  • sbryldrm  (26.05.13 11:20:32)
yatsın kalksın ribery'ye dua etsin bence.

  • kotu amacli yazar hesabi  (26.05.13 11:36:55)
sahanın en iyisiydi tabiki. (schweinsteiger ile birlikte)

  • jacobbbbb  (26.05.13 12:02:47)
robben iyiydi ama kaçırdıklarının hepsinin kaçmaması lazımdı.
ribery'e dua edicek diye de birşey yok o zaman ribery de alabaya dua etsin ona da o top taşıyor.
alaba:neuer abi eyvallah desin.

takım oyunu sonuçta hepsi iyi oynadı takım olarak. müller çirkef moda aldı yırttı kendini onları kimse izlemiyor tabi.

tüm takım aynı derecede iyi oynadı bence robben de iyiydi.

tek kötü isim danteydi dante boşu boşun adama tekme attı penaltı yaptırdı.
  • Caaannn  (26.05.13 12:07:39)
yatsın kalksın ribery'ye dua etsin. attığı golü de yaptığı asisti de ribery hazırladı robben'in. ribery o kadar insiyatif almasaydı da bvb şampiyon olsaydı en büyük suçlu robben olurdu. hayatı boyunca kaybeden olarak anılırdı.

  • kotu amacli yazar hesabi  (26.05.13 12:42:04)
ilkay'dan iyi değildi. ama gel gör ki kupayı aldılar. şayet maç 3-2 dortmund lehine bitseydi maçın adamı ilkay olurdu. kazandıkları için robben seçildi.

  • papillon7  (26.05.13 17:23:31)