Alınan Şeyi İade

Diyelim ki Vatan'ın bir şubesinden bir şey aldık. Bunu eve götürüp güzelce açıp ve takıp, kullanıp ve performansı kesmediyse geri verip parayı geri alabiliyor muyuz?

Urun tanitimindaki gibi calismiyorsa iade edebilirsin. Kisisel tatminsizlik ise edemezsin

  • x daemon  (26.05.13 10:21:19)
açtığın gibi aynen paketleyip beğenmedim diyerek iade edebilirsin.

Müşteri memnuniyetinden iade ve değişim işlemleri

Vatan Bilgisayar’dan satın almış olduğunuz ürünleri 15 gün boyunca herhangi bir neden göstermeksizin aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda değiştirebilirsiniz:
• Değiştirmek istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün kutusunu açtıysanız; kutuya, ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden, hatasız ve eksiksiz olarak getirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması durumunda değişim işlemleriniz başlatılabilecektir.
• Ürünle birlikte verilen tüm hediyelerin de kusursuz ve eksiksiz olarak teslim edilmesi zorunludur.
• Satış faturasının aslı olmadan değişim işlemi yapılamaz.
• Faturanızı firma adına kestirdiyseniz ürünü değiştirmek için iade faturası getirmeyi veya göndermeyi unutmayınız, aksi durumlarda değişim işlemi başlatılamayacaktır.
  • dokunmakalbime  (26.05.13 10:33:50 ~ 10:34:38)
subeden aldi iseniz ve memnun degilseniz para iadesi yapmayabilirler. internetten alinan urunlerde begenmeyince de para iadesi yapilabiliyor. diger turlu degisim islemi yapilabilir veya hediye ceki verilir.

ozetle gorerek alisveriste para iadesi zorunlu degil. internette alisveriste zorunlu (tabi onunda teknik kisitlamalari var).
  • helenart  (26.05.13 10:41:40)