İnternetten Full Screen Video Seyredemiyorum?

Bu soruyu epey önce sormuştum fakat cevap alamadım. yinelemek istiyorum;
internette herhangi bir videoyu açtıktan sonra full screen butonuna basınca bir kaç saniye sonra görüntü donuyor. fakat bu esnada sesler olması gerektiği şekilde ilerliyor. pc videonun devamını indirmeyede devam ediyor sadece görüntü donuyor. esc ye basıp normal boyutlara dönünce video olması gerektiği yerden hiç birşey olmamışcasına ilerliyor. sanki televizyondaki pause tuşu gibi.ekran sabit, görüntü alttan devam, ses alttan devam eden görüntüyle senkronlu. mozilla kullanıyorum ve bu sorun bütün video sitelerinde aynı. şimdiden teşekkür ettim, öptüm mıncırdım.
(git: 56215)

sorunu zaten mozilla da yaşadığımdan birde google chrome'da denedim sorun tamamıyle aynı. umudu kesmişken tesadüf eseri ie de izleyebildiğimi farkettim. fakat mozilla dan inip ie ye binmek istemiyorum. bu sorunu mozilla veya google chrome için çözmek istiyorum. kimlere sorduysam da bir çözümünü bulamadım. ne saçma bir durumdur bu nasıl çözülür? neden kaynaklıdır?

masaüstü pc, nvidia Geforce 6200 TurboCache 256mb ekran kartı. bildiğim kadarıyla ram'den yiyor birazda. ram'de 512mb ddr2. fakat w3frozen throne'da sorun yaratmıyor(başka oyunları bilemedim tek takıldığım oyun). ekran kartı olasılığı aklıma geldi fakat, oyun oynamaya yetebilmesi ve ie de sorun yaratmaması kafamı karıştırdı. sonradan çıkaverdi birde. arka planda ve başlatta çalışan ekstra hiç birşey'de yok :S. acaba başka bir sebebi olabilir mi?

  • bore  (23.02.09 16:03:45)